Особливості дитячої літератури

Categories Новости, Статьи

Органічною та невід’ємною частиною усієї художньої літератури є дитяча література, котра створена для юних читачів, та стимулює не лише розвиток їхньої фантазії, але й несе у собі виховну ціль. На сьогодні вітчизняний ринок дає змогу дитині обрати найбільш цікавий художній жанр, однак виховну ціль, котру переслідує дитяча література неможливо викинути з цього напряму літератури.

Роль батьків у вихованні дитини дуже велика, в більшості випадків вони для дитини являються прикладом поведінки в суспільстві. Тобто, якщо мати та батько полюбляють читати, привити дитині любов до читання досить просто, адже дитина уже розуміє, що це добре. Крім цього, у дитячих книжках добре відслідковується стимул до пізнання, адже знання – це ключ до багатьох таємниць світу.

Читаючи казки, юні читачі можуть уявляти найбільш яскраві образи та головних героїв, а це в свою чергу дуже добре впливає на розвиток фантазії. Дитина котра любить читати має шанс у майбутньому стати розвиненою особистістю зі своїм власним світоглядом, створеним на основі прочитаних творів та їх аналізу. Тобто, книги для дітей – це невід’ємна частина становлення дитини як особистості, і цей факт не потрібно забувати

Джерело: http://osnovypublishing.com/books/dityacha-literatura/